Kosova – Gambia, formacioni zyrtar, Daku përsëri startues

 Kosova – Gambia, formacioni zyrtar, Daku përsëri startues

Kosova sot do ta luaj miqësoren e katërt me radhë përballë Gambisë në stadiumin lan Zeki Demiric Sports Complex” në qytetin Side të Turqisë me fillim nga ora 19:00.

Selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka vendosur që nga minuta e parë të luaj përsëri top golashënuesi i Kosovës, Mirlind Daku dhe të debutoj për herë të parë portieri Betim Halimi, transmeton Klankosova.tv.

Formacioni i Kosovës: Halimi, Thaqi, Domgjoni, Hajrullahu, Bajselmani, Loshaj, Zejnullahu, Balaj, Rrudhani, Topalli, Daku.

Advertisement

Formacioni i Gambisë: Së shpejti…

Advertisement

Të ngjashme