Gjendet një fëmijë pa shenja jete në fshatin Blaç të Dragashit

 Gjendet një fëmijë pa shenja jete në fshatin Blaç të Dragashit

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete në lumin e fshatit Blaç të komunës së Dragashit.

Lajmin për KlanKosova.tv e konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Rreth orës 20:00  policia ka pranuar një informatë së në lumin e fshatit Blaç, komuna e Dragashit, një fëmijë 4 vjeçar është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e ka konstatuar një mjek i fshatit, ndërsa tani në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante dhe po merren me rasti”.

Advertisement
Advertisement

Të ngjashme