Gjendet pa shenja jete një person në Istog

policia

Policia e Kosovës njofton se të hënën në Istog është është gjetur pa shenja jete një person në Istog.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës, transmeton Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.