Milani dominon por barazon me Newcastlen

Milani dominon por barazon me Newcastlen

Milani ka barazuar pa gola me Newcastle United, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kuqezinjtë e dominuan takimin nga fillimi deri në fund duke krijuar raste pafund, por që mungonte konkretizimi nga ana e lojtarëve të Milanit.

Kështu Milani dhe Neëcastle United pas një xhiro kanë nga një pikë në Grupin F.

Në këtë grup sot do të ballafaqohet edhe Borussia Dortmundi me Paris Saint-Germainin.