Pejë: E gjuan me shishe birre babanë, arrestohet i dyshuari

birra

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një person i cili dyshohet se me datë 15.07.2023 e kishte ofenduar dhe sulmuar duke e gjuajtur me shishe birre babanë e tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.