Ofendon vëllanë dhe i ekspozon armën, arrestohet

policia

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari pasi i njëjti ka ofenduar vëllanë e tij dhe po ashtu ka ekspozuar një pistoletë.

Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar pistoletën nga i dyshuari, i cili pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.