Motoçiklisti – shkaktar i aksidentit me veturë, përfundon në QKUK

motociklisti

Mbrëmë një person ne Pejë derisa ishte duke e drejtuar motoçikletën, dyshohet se nga pakujdesia ka shkaktuar aksidentin duke goditur veturën, të cilën ishte duke e drejtuar viktima femër.

Policia njofton se viktima është liruar pas tretmanit mjekësor në emergjencën e spitalit rajonal, ndërsa i dyshuari është dërguar për tretman të mëtutjeshëm në QKUK për shkak të lëndimeve.

Rasti në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.