Gjendet i shtrirë në rrugë e pa shenja jete një person në Kamenicë

Policia shiriti

Në fshatin Kremenatë të Kamenicës mbrëmë është gjetur një person i shtrirë në rrugë pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Bëhet e ditur se njësitet policore janë duke u marrë me rastin, ndërsa pritet vendim i prokurorit për veprime tjera.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.