Zhduket një grua në Podujevë

Zhduket një grua në Podujevë

Një person ka raportuar për familjaren e vet që ka dalë nga shtëpia dhe më nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.