Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një grua

arrestim

Një person është arrestuar në Gjakovë, nën dyshimin se i njëjti ka sulmuar seksualisht një grua.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, viktima ka pranua tretman mjekësor, teksa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një grua appeared first on Klan Kosova.