Vetura godet një katërvjeçar në Sarandë

Policia e Shqiperise

Një aksident ka ndodhur në Sarandë, si pasojë e të cilit ka mbetur i lënduar një katërvjeçar.

Dyshohet se personi i cili e ka goditur katërvjeçarin është një 69-vjeçar, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

Katërvjeçari është dërguar në spital për tretmanin e nevojshëm mjekësor dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.