Sulmohen fizikisht dy persona në Prishtinë, të dyshuarit në arrati

policia e kosoves

Janë sulmuar fizikisht dy persona në Prishtinë, të cilët janë duke u trajtuar në QKUK.

Policia bën të ditur se të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe gjenden në arrati, përcjell Klankosova.tv.

“Dy viktimat meshkuj kosovar janë duke u trajtuar në QKUK,  pasi që të njëjtit janë sulmuar fizikisht nga persona  ende të paidentifikuar të cilët janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe gjenden në arrati. Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.