Mbytet një 48 vjeçar në Golem

Deti Golem

Një 48 vjeçar ka vdekur në plazhin e Golemit në Kavajë.

Siç raporton Abcnews.al, burri nga Durrësi dyshohet se ka humbur jetën shkaku i arrestit kardiak, transmeton Klankosova.tv

Ai sapo kishte hyrë në ujë kishte shfaqur probleme shëndetësore.

Atij i është dhënë menjëherë ndihma e parë, fillimisht nga familjarët e tij, më pas edhe nga roja e plazhit por edhe nga stafi mjekësor, por fatkeqësisht pa sukses.

Po vazhdojnë hetimet lidhur me rastin, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.