Taulant Balla betohet si ministër i Brendshëm i Shqipërisë

Taulant Balla betohet si ministër i Brendshëm i Shqipërisë

Taulant Balla është betuar të shtunën si ministri i ri i Brendshëm i qeverisë Rama.

Ceremonia e betimit është zhvilluar në ambientet e Presidencës në praninë e presidentit Bajram Begaj. /Euronews.al

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

The post Taulant Balla betohet si ministër i Brendshëm i Shqipërisë appeared first on Klan Kosova.