Qytetarët ia vendosin shtatores së Ibrahim Rugovës flamurin e Amerikës (FOTO)

Ibrahim Rugova

Sot në Prishtinë është mbajtur protesta e veteranëve të UÇK-së, e cila ka përfunduar e qetë.

E pas kësaj proteste, qytetarët kanë vendosur flamurin e Amerikës në shtatoren e Ibrahim Rugovës, përcjell Klankosova.tv.

Më poshtë mund të shihni fotografinë e realizuar nga gazetarja e Klan Kosovës, Qëndresa Bellagoshi:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Ibrahim Rugova

The post Qytetarët ia vendosin shtatores së Ibrahim Rugovës flamurin e Amerikës (FOTO) appeared first on Klan Kosova.