Prizren: Gjendet i vdekur një person

policia

Policia ka bërë të ditur se një person është gjendur dje pa shenja jete në Novoselan të Prizrenit.

Sipas njoftimit, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe ndihma e shpejtë të cilët e kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS