Arrestohet një person pasi kanosi inspektorin komunal në Prishtinë

Prangat

Një inspektor komunal në Prishtinë ka raportuar se është kanosur derisa ishte me asistencën e njësitit policor në rrënimin e një objekti.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post Arrestohet një person pasi kanosi inspektorin komunal në Prishtinë appeared first on Klan Kosova.