Shembet muri, vdesin dy punëtorë në Tetovë

Shembet muri, vdesin dy punëtorë në Tetovë

Dy punëtorë kanë humbur jetën si pasojë e shembjes së një muri në fshatin Shipkovicë të Tetovës.

Siç njofton Tv Koha, dy punëtorët kanë qenë duke punuar për riparimin e murit nga shembja e dheut që kishte ndodhur pak ditë më parë.

Në vendngjarje ka shkuar edhe kreu i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Njëri prej punonjësve që kanë humbur jetën, sic njoftohet është nga fshati Sellcë.

Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe policia./KlanMacedonia

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS