Gjendet një 83-vjeçar pa shenja jete në fushat e fshatit Novsell të Prizrenit

Gjendet një 83-vjeçar pa shenja jete në fushat e fshatit Novsell të Prizrenit

Një 83-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fushat e fshatit Novosell të Prizrenit.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi, i cili tregoi se rasti ka ndodhur rreth orës 20:00, teksa i njëjti kishte dalë nga shtëpia nga mëngjesi.

Bytyqi theksoi se rasti po cilësohet si “Vdekje e dyshimtë”.

“Po, rasti është raportuar rreth orës 20:00. Nje mashkull 83 vjeqar është gjet pa shenja jete ne fushat e fshatit Novosell, Prizren. I ndjeri kishte dal nga shtepia ne ora 9:00 dhe me vone ishte gjet nga familjarët. Policia dhe prokurori kane dal ne vendngjarje”, u shpreh Bytyqi.