Rifillon seanca pas dhunës së sotme në parlament

kuvendi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë rikthyer në seancë pas përleshjes së sotme.

I pari që e rinisi këtë seancë ishte kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, duke e dënuar dhunën që ndodhi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Rifillon seanca pas dhunës së sotme në parlament appeared first on Klan Kosova.