Përleshja e re, Adriana Matoshi me letër sfilon në kuvend: “Round 2”

Matoshi, new

Deputetja e VV-së, Adriana Matoshi, ka ironizuar me dhunën në kuvendin e Kosovës.

Ajo, përmes një flete në të cilën shkruante “Round 2”, e ka bërë një sfilatë në kuvend, derisa deputetët e PDK-së po e mbajnë të bllokuar foltoren.

Kujtojmë se pak minuta më parë, në kuvend pati sërish kacafytje mes deputetëve, ku në një moment, Time Kadrijaj e AAK-së, e gjuajti me shishe kryetarin e kuvendit, Glauk Konjufca.

Pas këtyre momenteve, në sallë hynë sigurimi dhe policia.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.