Lushtaku pas përleshjes: Reagimi ishte kundër Radojçiqit dhe argatëve te tij

Lushtaku

Deputeti nga radhët e PDK-së, Mërgim Lushtaku, ka reaguar pas përleshjes së tij me përfaqësues së pushtetit në Kuvend.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se reagimi i tij ishte kundër Radojçiqit dhe argatëve te tij, raporton Klan Kosova.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Përleshja në Kuvend, shishe e grushte ndërmjet PDK-së dhe VV-së (VIDEO)

klankosova.tv