Humb jetën një person në plazhin e Golemit

Golem

Një pushues nga Elbasani ka humbur jetën në plazhin e Golemit.

Ai dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak pasi ka hyrë në det, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se menjëherë i është dhënë ndihma e parë nga familjarët dhe nga roja e plazhit, por ka vdekur gjatë kohës që po dërgohej në spital.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

The post Humb jetën një person në plazhin e Golemit appeared first on Klan Kosova.