Gjendet pa shenja jete një person në Mitrovicë

shiriti i policise 2

Një person është gjetur pa shenja jete në Mitrovicë të mërkurën.

Në raportin e policisë thuhet se njësitet relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Gjendet pa shenja jete një person në Mitrovicë appeared first on Klan Kosova.