Avokati Besnik Berisha shoqërohet në polici

Besnik Berisha

Avokati kosovar, Besnik Berisha, është shoqëruar në stacion policor mëngjesin e sotëm.

Berisha aktualisht është duke dhënë intervistë në Departamentin e Krimeve të Rënda, mirëpo nuk dihet ende arsyeja e shoqërimit të tij në Polici.

Krejt çka dihet deri më tani është se e gjithë kjo lidhet me punën e tij si avokat dhe në rastet në të cilat ai punon si avokat.

Ligjshmëria e veprimeve do të shqyrtohet nga Gjykata./sinjali/

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.