Arrestohet i dyshuari pasi e dhunoi seksualisht të miturën

nje grua

Një i dyshuar është arrestuar pasi dyshohet se martën e kësaj jave kishte kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur, në zonën magjistrale Ferizaj-Prishtinë.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Arrestohet i dyshuari pasi e dhunoi seksualisht të miturën appeared first on Klan Kosova.