Gjakovë: Hajnat hyjnë në shtëpi, vjedhin dy kasaforta me para dhe stoli ari

hajnat

Një person në Gjakovë ka informuar policinë se persona të panjohur kanë depërtuar brenda në shtëpinë e tij në rrugën “Mazllum Lakuci” dhe kanë vjedhur dy kasaforta.

Sipas ankuesit, në kasaforta kishte para të gatshme në vlerë të konsiderueshme, disa çelësa personalë dhe disa stoli të arit.

Rasti në procedurë hetimore.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.