Treni godet një veturë – Klan Kosova

Treni godet një veturë - Klan Kosova

Një aksident trafiku ka ndodhur pak momente më parë te Kroi i Njelmët.

Një veturë e tipit Mercedes është goditur nga treni, teksa nuk dihet se a ka të lënduar.

Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje.