Kolaj lëshon portën i pasigurt, megjithatë nuk u mposht (VIDEO)

Kolaj lëshon portën i pasigurt, megjithatë nuk u mposht (VIDEO)

Agron Kolaj pati një paraqitje solide në përballjen ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës, në kuadër të javës së 32-të në Superligës së Kosovës në futboll.

Megjithatë, në pjesën e parë gardiani i Prishtinës pati një moment jot ë mirë.

Ai e lëshoi portën në mënyrë të pasigurt, megjithatë ai nuk u mposht pasi në atë aksion e bëri një pritje, ndërsa më pas e shpëtoi shtylla.