Familjarët kërkojnë ndihmë për vendndodhjen e Nezir Osmanit

Nezir Osmani

Nezir Osmani nga Kodra e Trimave është shpallur i humbur nga familjarët e tij, pasi i njëjti nuk është parë që nga dje.

Sipas familjarëve, Nezir Osmani, 60-vjeç herën e fundit është parë dje tek zjarrfikësit në Kodër të Trimave.

“Ju lutem, nëse keni ndonjë informatë na kontaktoni në numrin 044-219-050”, thuhet në njoftimin e familjarëve.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post Familjarët kërkojnë ndihmë për vendndodhjen e Nezir Osmanit appeared first on Klan Kosova.