Vazhdon seanca ndaj Pjetër Shalës, ai përsëri s’ndodhet fizikisht në sallë

Gjykimi i Shalës, gjykatësit duan sqarime nga dëshmitari (VIDEO)

Ka nisur seanca e radhës ndaj ish-ushtarit të UÇK-së, Pjetër Shala.

Në këtë seancë, i pranishëm në sallë përsëri nuk ishte Shala, njofton Klankosova.tv.

Zyra e Prokurorisë sot do të vazhdojë me pyetjet kryesore, e më pas pyetje do të bëjë edhe mbrojtësi i viktimave por edhe pala mbrojtëse.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

The post Vazhdon seanca ndaj Pjetër Shalës, ai përsëri s’ndodhet fizikisht në sallë appeared first on Klan Kosova.