Të dehur sulmojnë fizikisht nënën, arrestohen dy vëllezër në Leposaviq

policia arrestimi

Policia ka arrestuar dy burra, vëllezër mes vete, në Leposaviq të martën.

Të njëjtit në gjendje të dehur siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë kanë sulmuar fizikisht nënën e tyre, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.