Super aksioni i Gjilanit, goli i Mevlan Zekës (VIDEO)

Super aksioni i Gjilanit, goli i Mevlan Zekës (VIDEO)

Gjilani shkoi në pushim mes dy pjesëve në epërsi minimale ndaj Dukagjinit 1-0, në kuadër të javës së 32-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Realizator i golit ishte futbollisti, Mevlan Zeka.

Për momentin, në Gjilan po zhvillohet minuta e 55-të dhe rezultati mbetët i njejti.