Sot mblidhet kryesia e më pas kuvendi me seancë për të diskutuar pikat e para tre muajve

kuvendi i kosoves

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot nga ora 10:30, e më pas do të ketë seancë nga ora 11:00.

Në seancën e sotme në rendë dite do të jenë pikat e papërfunduara që nga muaji shkurt, mars e prill, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post Sot mblidhet kryesia e më pas kuvendi me seancë për të diskutuar pikat e para tre muajve appeared first on Klan Kosova.