SHBA: Polici i ndihmoi gruas që të lindte në autostradë (VIDEO)

Polici lindja Florida

Një ngjarje emocionuese ka ndodhur në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Rasti ka ndodhur në një autostradë, ku një polic e ndihmoi për të lindur atje.

Oficeri Daniel “Red” Jones iu afrua një personit i cili ishte në panik dhe kërkonte ndihmë që t’i ndihmonte gruas së tij në lindje.

Ai përpos që i dha mbështetje emocionale gruas, i ndihmoi që të kryente lindjen.

Nga kamera e trupit të policit janë publikuar pamjet nga ky akt.

Më pas nëna e foshnja u dërguan për trajtim në spital

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO