RUBIKON sonte: Takimi i 2 majit, Kurti-Vuçiq

Rubikon me Adriatik Kelmendi

Në emisionin e sontëm Rubikon me Adriatik Kelmendi, diskutohet për takimin e 2 majit në Bruksel ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

Të ftuar në panel janë opinionistët: Dardan Sejdiu, Albinot Maloku, Vehbi Kajtazi, Ardian Zeqiri dhe Rrahman Paçarizi.

Klan Kosova, 20:45.

Të ftuarit në Rubikon me Adriatik Kelmendi
Të ftuarit në Rubikon me Adriatik Kelmendi