Loja zhvillohet në Mitrovicë, festa fillon në Pejë (VIDEO)

Loja zhvillohet në Mitrovicë, festa fillon në Pejë (VIDEO)

Sonte fillon seria e finales për titullin kampion ndërmjet Trepçës dhe Pejës.

Beteja e parë do të zhvillohet në palestrën sportive “Minatori” në Mitrovicë nga ora 20:00.

Interesimi për ta ndjekur këtë sfidë nga afër është shumë i madh nga qytetarët e Mitrovicës.

Megjithatë, edhe tifozët pejanë kanë filluar festën në qytetin e tyre, më saktësisht rrugës që të shpien drejt palestrës “Karagaçi”.
https://www.youtube.com/watch?v=1GiGa3Jn3PA