Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje në Dumnicë të Podujevës

policia e kosoves

Sot janë arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen që ka ndodhë me datën 26.03.2023 në fshatin Dumnicë të Podujevës.

Policia njofton se të dyshuarit janë 35 vjeçari me inicialet B.S, dhe 22-vjeçari me inicialet I.S, të dy shtetas të Republikës së Kosovës.

Ata janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, ndërkohë që hetuesit po kryejnë procedurat e nevojshme para se rasti të procedohet tutje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.