Të shtëna me armë, dyshohet për një të vrarë në Shkodër

vrasje ne Shkoder

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Nga burimet e para raportohet për të shtëna me armë, ku dyshohet për një të vrarë, shkruan Oranews, përcjell Klankosova.tv

Mësohet se të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur te varrezat katolike në lagjen Skënderbej.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Të shtëna me armë, dyshohet për një të vrarë në Shkodër appeared first on Klan Kosova.