Sonte në Kiks Kosova – prapaskenat e incidenteve në hapësirën ajrore të Kosovës

Incidenti ajror

Sonte në Kiks Kosova – prapaskenat e incidenteve në hapësirën ajrore të Kosovës.

-A kishin leje nga shteti i Kosovës kompanitë e fluturimit të cilat për pak sa nuk u përplasën ditën e 24 shkurtit?

-Cilat pika të Aviacionit Civil ka shkelur Ministria e Infrastrukturës?

-A kontrollohen teknikisht fluturaket e këtyre kompanive nga autoritetet kosovare dhe sa është vjetërsia e tyre?

Për këto dhe më shumë, sonte nga ora 22:00, Kiks Kosova ekskluzivisht në Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.