Përfundon dëshminë dëshmitari i pestë në gjykimin e Pjetër Shalës

deshmitari 5

Dëshmitari i pestë në procesin gjyqësor të Pjetër Shalës ka përfunduar dëshminë e tij në Dhomat e Specializuara në Hagë.

Ai në këtë seancë i sqaroi disa deklarata të veta, pas pyetjeve të gjyqtarëve, njofton Klankosova.tv

Tani në këtë seancë do të vazhdojë deklaratën dëshmitari i gjashtë në rastin e Pjetër Shalës.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Përfundon dëshminë dëshmitari i pestë në gjykimin e Pjetër Shalës appeared first on Klan Kosova.