Një person iku pa paguar në një pompë derivatesh në Zveçan

pompe derivatesh

Një person është ankuar në polici se një i dyshuar, të hënën rreth orës 1, pasi e ka mbushur veturën me derivate ka ikur pa paguar në një pompë në Zveçan.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar me veturën e tij është furnizuar me derivate në vlerë prej 35 euro dhe ka ikur pa paguar. Lidhur me rastin janë duke u marr njësitet kompetente”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.