Një grua u rrah nga një burrë në Vushtrri, rast i ngjashëm ndodhi edhe në veri të Mitrovicës

policia e kosoves

Një burrë është arrestuar të hënën në Vushtrri, pasi dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje me një grua e rrahu atë.

Sipas policisë, rast i ngjashëm ndodhi edhe në veri të Mitrovicës, ku prapë viktimë ishte një grua.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Një grua u rrah nga një burrë në Vushtrri, rast i ngjashëm ndodhi edhe në veri të Mitrovicës appeared first on Klan Kosova.