PSD-ja me aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë

Qeveria e Kosoves

Partia Socialdemokrate do të zhvillojë sot një aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës.

Ky aksion është paraparë të nisë në orën 11.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post PSD-ja me aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë appeared first on Klan Kosova.