28 raste aktive me COVID në Kosovë

Covid

Në Kosovë aktualisht janë 28 raste aktive me koronavirus.

Në 24 orët e kaluara janë shënuar edhe 3 raste të reja, ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë vdekje nga ky virus.

Janë shëruar edhe nëntë pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 270 mijë e 648.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post 28 raste aktive me COVID në Kosovë appeared first on Klan Kosova.